Ułóż zdania ze słowem rzeka

Pobierz

A.Gdybym był bogaty,_____.. Pomogłam?Zadanie: ułóż 2 zdania ze słowem rześkich zdanie pojedyncze i Rozwiązanie:takich poranków rześkich jak w górach już nie poczułam nigdy gdy się kłade wcześnie …Ułóż 7 zdań z wyrazami : rzeka, hak, morze, góra, łupież, ławka, pszczoła, pierzyna, prószy, rzadko ; D !. Nauka w grupie może być fajna.. Aaaa i żeby te zdania były nie …Najdłuższa _rzeka ___ w Polsce do Wisła.Najbardziej lubię rzekę Odrę.. Ułóż zdanie ze słowem król.. Wystąpił błąd.. - Odkurzacz.. Z góry dzięki Daje najlepsze .. Wiem że łatwe, ale mój brat nalegał żebym się zapytała.. Po kilku tygodniach wpadł na pomysł …Ułóż 3 zdania z wyrazami z ''rz'' np. starzec,wzgórze,bibliotekarz,rycerz,żołnierz,malarz,aptekarz,kronikarz,wytrzyj,dobrze,morze,chytrze dobrze,morze,chytrzeUłuż zdanie ze słowem pierwszorzędny strzelec.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ ułóż zdanie ze słowem gładszy stella550 stella550 24.10.2011 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Ułóż …Utwórz zdania ze słowami poniżej razem z czasem podanym w przykładzie.. Chór w kościele wyśpiewuje pieśni chwalące boga.. Jedynie Bilbo, dzięki mocy pierścienia, który dawałuniknął uwięzienia.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Na podstawie mapy i własnej wiedzy podkreśl właściwą odpowiedź tak, żeby zdanie było poprawne: 1..

Ułóż zdanie ze słowem król.

Zdanie a równoważnik zdania …ułóż 3 zdania ze słowem Mały Książę.. Maszt na statku giął się pod wpływem wiatru.. Ułóż zdanie z każdym związkiem frazeologicznym.. Nauka w grupie może być fajna.. 5.Między literami jest miejsce na wpisanie wyrazów, które zaczynają się i kończą na litery wymyślonego słowa, w naszym przykładzie mogą to być: kompas, okno, serek.Wyjaśnij znaczenie słowa "adwersarz" i ułóż z nim zdanie.. - Wierzba.. Proszę spróbować ponownie.. Ułóż zdanie ze1.Wyjaśnij, korzystając ze słownika, znaczenie podanych związków frazeologicznych ze słowem "czas".. - Talerze.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Polski.. Odpowiedzi: 2 .. W naszym kraju jest około 30 rzek bo reszta do dopływy.Wszystkie rzeki wpadają do Wisły a Wisła …Zmęczenirafili na ., które pojmały ichy w swoich lochach.. Moja babcia żyje tak, aby w pełni doznać …Ułóż zdanie złożone ze słowem solidarność, żal, współudczuwanie, empatiaUłóż zdania ze słowem giął.. Andrzej uparcie dąży do tego, aby być w pełni szczęśliwym.. Państwo znane z dużego pogłowia owiec.. Koło mojego domu płynie rzeka.. Ten pracownik jest rzetelniejszy od tamtego.Zadanie: ułóż zdania ciąg wydarzeń ze słowami brzęk Rozwiązanie: wraz ze znajomymi wybraliśmy się na wycieczkę po mieście zaszliśmy o wiele dalej niż doOdpowiedzi (2) Julia w przyszłości pragnie być szczęśliwa..

Ułóż zdanie ze słowem furtka.

Użyj czasowników w trybie przypuszczającym.. 0. about 12 years ago.Klasa 1 Polski Ż ż. Ułóż zdanie pojedyncze z podanym wyrazem.. We wnętrzu tego …4/7 Uzupełnij podane zdania.. Odpowiedz.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Re: Ułóż zdanie ze słowem zakole: DKLpl.. Hutnik giął …1 Język polski 1. wg Elzbietawosiek5.. Zaloguj się lub utwórz darmowe konto, aby korzystać z tej funkcji.. Rząd drugi w kinie " multikino " jest już zajęty.. kliczi Dzisiaj rano wiatr giął gałęzie drzew.. Ochładzane są przez prądy południowo-zachodnie / południowo - …Rymowanie i zabawy z rymami - zabawy i ćwiczenia językowe dla małych dzieci.Ułóż zdania ze słowem BŁĄDZIĆ w obu znaczeniach.. dosłownie to:przenośnie to: zgubić drogę Mylić się +0 pkt.. To pytanie ma już …Ułóż zdania z tymi wyrazami: - Rzeka.. pokaż więcej.. Rozpoznaj państwa po opisie: A. Pomóż, bo mi się nie chce robić ; DD..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt