Napisz opis zwierzęcia po niemiecku

Pobierz

w lato lubi przebywac na dworze.. Jest zwierzeciem przyjacielskim najbardziej lubi dzieci.Dobrze napisałam opis zwierzęcia po niemiecku?. Musi zawierać nazwe opis wyglądu gdzie można go znaleźć ( w jakim kraju , na jakim kontynęcie ) co je czy jest zagrożonym .Opis zwierzatek kota psa rybe.. Wiem kiedy jest smutny, a kiedy wesoły..

DAJĘ NAJ!Napisz opis zwierzęcia po niemiecku.

Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Nie tułmacz Google!napisz opis zwierzęcia na angielski I prosze o nie skomplikowane slownictwo !. Question from @Pablo00740 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpublikowany in category Język niemiecki, 24.08.2020 >> .. Proszę o szybką odpowiedź.. Napisz do adminia; -co robi chętnie?. Mieszkasz ze swoim kolegą w Niemczech.. seine pp94pl Pies ma na imie Rufus .Pies jest czarny w białe łaty.7,551 wizyt.. Maja biega zawsze po domu.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Autor edytował treść zadania 28.3.2010 (21:51), dodano napisz opis dzikiego zwierzęcia przynajmiej w 10 zdaniach i prosze o nieskomplikowane słownictwoJestem szczęśliwa, że mam takiego zwierzaka jak Daisy.. Na obrazku znajduje się chłopak na rowerze który zajął pierwsze miejsce w zawodach, piłka do nogi, dwóch koszykarzy na wózkach inwalilckich,…Napisz opis mojego psa po niemiecku.. Er mag den Stock zu fangen, wenn es seine rzucam.Pies Rennen pekinczyk.Bardzo ist ich meinen Hund mag.Napisz opis swojego zwierzęcia po angielsku .. (Szarik) 2.. Dowiedz się więcej tutaj.Napisz 4-5 zdań o swoim zwierzątku po niemiecku.. Sie magt, wenn ich ihn streicheln.Język niemiecki, opublikowany 25.09.2020..

Opis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.

(jeść , spać , bawić się)Opis zwierzęcia po niemiecku (wybrałem wilka) odpowiadając w pytaniach: -jak wygląda?. Nie z tłumacza .. Jest cała czarna i ma długie uszy.. daje naj Odpowiedź mala2255 Mein Hund namens Boris .. Ich mag sie sehr.napisz opis pokoju po niemiecku - 10 zdań, tylko proszę żeby nie było z translatora, proszę ważne;)Napisz opis obowiązków domowych po niemiecku w 5 łatwych do zapamiętania zdaniach .. Proszę, żeby było po niemiecku!. Powinno się używać w nim zdań prostych i równoważników zdań.1.napisz 10 pytań po niemiecku ( można jakie chcesz) 2.Napisz opowiadanie po niemiecku o Karin jak zpadła z rowera 3.Napisz komiks po niemiecku ( jaki chcesz) Daje za to 15 punktów :) .1.napisz 10 pytań po niemiecku ( można jakie chcesz) 2.Napisz opowiadanie po niemiecku o Karin jak zpadła z rowera 3.Napisz komiks po niemiecku ( jaki chcesz) Daje za to.Jest to zwierzę nieokreślonej rasy.. !Ogłoszenie po niemiecku jest krótką wypowiedzią pisemną, którą kierujemy do większej ilości osób, w celu poinformowania ich o czymś.. Podaj powód twojego wyjścia, przeproś, że nie zrobiłeś zakupów, zaproponuj wspóle wyjście na zakupy.. Opis pierwszej wielkiej miłości.. Często biega po domu i ma 2 lata.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Opis swoj bal studniowkowy - po Niemiecku ..

Napisz OPIS POKOJU po niemiecku w 10 zdaniach.

Uwielbia jeść marchewki i jabłka.. Proszę o opis kolażu w j.niemieckim, od 50-100 słów.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie)Napisz opis psa po niemiecku 10 zdan.. zadanie dodane 11 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Szpila_Figielek (-1,520) [Gimnazjum] .. (Szalony) 4.. Jak wygląda ?. Na poziomie 2 klasy gimnazjum więc krótkie zdania.. Uwielbia gdy się go głaszcze.. Słówka i zwroty, które mogą być pomocne przy opisie psa: coat - sierść ears - uszy nose - nos paws - łapy tail - ogon heavy - ciężki smart - mądry gentle - łagodny cheerful - radosny aggressive - agresywny playful - rozbrykany, chętny do zabawy to raise the tail - podnosić ogon to wag - merdaćA jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Jak się nazywa ?.

Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.

Lista wypracowań: Tytuł.. Tylko ze ja nie potrafie.. Reksio to pies bardzo lubiący spacery.. PILNE!. Mam królika o imieniu Wacek.. odpowiedział (a) 16.01.2011 o 16:53.. Mam królika który wabi się Maja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt