Test sprawdzający lekturę asiunia

Pobierz

w Arktyce ?. jest Gdy skończyła się wojna, miałam już lat sześć i pół.. Test z lektury pt:"Asiunia" -Joanna Papuzińska DRAFT.. Podaj, kto jest autorką książki pt. ,,Asiunia" Test z lektury pt:"Asiunia" -Joanna Papuzińska DRAFT.. Pokaż wszystkie pytania <= => Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: ?. @lady_sinddi1115 również miałam ją i test z niej.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Asiunia.. Udostępnij.. Skomentuj.. Testy z lektur na najwyższym poziomie!Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. na Antarktydzie; Bohaterami lektury są: ?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Test prawda/fałsz, przekształcanie zdań; Ustalamy kolejność zdarzeń - Łamigłówka z hasłem; Pewne warszawskie muzeum - Uzupełnianka ortograficzna (wyrazy z "ę", "en .dres ażniejszy!. Brak komentarzy: Publikowanie komentarza.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Asiuniata lektura to opowiesc o dziewczynce ktora wedruje przes zycie..

... czy dobrze znasz lekture asiunia.

Autorką książki jest Joanna Papuzińska.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. foki i polarnicy .Asiunia test przechodzi naprawdę ciężki: jej rodzina zostaje rozdzielona, traci z oczu rodziców i rodzeństwo.. aneczka59.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Te półtora roku, to była moja wojna, wcześ- niej nic nie pamiętam, prawie nic, bo byłamFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż test!przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Życzę miłego rozwiązywania.. #lektury #dladzieci.Z lekturami wszyscy idą na łatwiznę - nauczycielki każą dzieciom czytać te książki, których w bibliotece jest 30 egzemplarzy i dla wszystkich dzieci starczy..

Jak dobrze znasz lekturę?

Odpowiedz.. pingwiny i przyrodnicy ?. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Szkoła latania - test wiedzy.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Warszawa książki dla dzieci Joanna Papuzińska lektury szkolne Asiunia konkurs konkurs czytelniczy konkurs biblioteczny klasy I-III gotowiec arkusz pyta .Kajko i Kokosz.. Sprawdź się!. Test z lektury pt .. "Asiunia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. »"Asiunia" - test Autor: nasza klasa o 21:51.. 9 miesięcy temu.. Test z lektury pt:"Asiunia .Najbardziej kompletny test z lektury Asiunia jaki znajdziesz w sieci.. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.Zaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury Quiz.. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Masz świetny pomysł na quiz .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test.. Muzeum Powstania Warszawskiego; Wydawnictwo Literatura, 2013, s. 28.W klasach 1-3 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów..

Pytania zawarte w teście.Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.

Podaj, kto jest autorką książki pt. ,,Asiunia" Preview this quiz on Quizizz.. Opis testu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. szynszylka15.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Podaj, kto jest autorm książki "Asiunia"?. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.. Szukaj.. Quizy o książkach "Asiunia".. Podaj, kto jest autorm książki "Asiunia"?. "Asiunia" Joanny Papuzińskiej to opowieść o dziewczynce, która ma sześć i pół roku, kiedy kończy się wojna.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Nowszy post Starszy post Strona główna.. Mają do tych lektur gotowe .Test sprawdzający znajomość powieści Rafała Kosika Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jak dobrze znasz podział.Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Dzieci z Bullerbyn".. --- * Joanna Papuzińska, "Asiunia", wyd.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. Potem jest nieco lepiej, kiedy opiekuje się nią niezłomna duchem ciotka obdarzona pseudonimem Tygrys.Krzyżówka "Asiunia" - karolcia - ASIUNIA - Jak dobrze znam Karolcię?- krzyżówka - Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - "dzieci z bulerbyn" - LekturaTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z... ... Moim zdaniem, lektura obowiązkowa.

Rozwiąż test.. Ikigai • 11 miesięcy temu • #ksiazki #lektury #test .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt