Testy ze znajomości lektury balladyna

Pobierz

A jeśli nie, to może dzięki temu quizowi czegoś się o niej dowiesz?Jak ginie Balladyna?. Na dźwięk melodii granej przez Chochlika i tajemniczego śpiewu opowiadającego historię jej zbrodni, Balladyna popada w obłęd.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".Balladyna razem ze swym ,,kochankiem`` Kostrynem wrócili do miasta, aby tryumfować.. Strona serwisu Gimnazjum w Radzilowie.. Napisz do jakiego rodzaju literackiego należy utwór .. Symbole - Balladyna Ruletka.. Test wiedzy o lekturze ,,Balladyna" .Łatwy test ze znajomości lektury Balladyna Zawiera 6 pytań.. ucieszyła się uciekła z zamkutest o piwach test z romea i julii meyer quiz real madrit test o historii świata czy jesteś aspołeczny lekkoatletyka zbieranie taniec z gwiazdami test z ortografii harry potter i insyngia ś test z języka włoskiego test o emancypacji kobiet test z oświecenia imiona bohaterów i sceny synonimy bezowodniowce quiz o skokach narciarski .Juliusz Słowacki, Balladyna.. W Wolnych Lekturach czesto mawiamy, ze nasza praca to czytanie dzieciom ksiazek".Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. I wten oto sposób Kostryn został otruty.. Możesz zdobyć 17 pkt.. Od wiejskiej dziewczyny do królowej-morderczyni Balladyna Wykres z etykietami.. Od kogo ma zostać pożyczony powóz króla - Grabca?.

... Balladyna, test z lektury.

Polub.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest o lekturze szkolnej pt. ,,Balladyna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI "BALLADYNY" J. SŁOWACKIEGO.. 1 / 12 Autor ''Balladyny'' to: Adam Mickiewicz.. charakterystyki postaci i streszczenia.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.balladyna test ze znajomości lektury nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. wg Praceuczniowie.. Kim był Pustelnik, zanim zamieszkał w lesie.. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".. Motyw .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jakie imiona noszą zaufani pomocnicy nimfy Goplany?. Nauczyciele poloniści, w mojej szkole, chętnie sięgają do przygotowanych przeze mnie sprawdzianów dotyczących znajomości lektur.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jeśli tak, to sprawdź swoją wiedzę!. Wyniki w sieci .. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Balladynie.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz, ile wiesz o Balladynie.. a) Szatana b) Boruty c) Lucyfera d) Mefista 2.. Więcej.. wg Agnieszka08.5.. Osadź.. a) samobójstwo przyjaciela .Balladyna wypiera się swojej matki i każe wygnać ją z pałacu.. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839..

Przetestuj swoją wiedzę.Balladyna - test ze znajomości lektury.

Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Rozwiąż test znajomości lektury Balladyna Juliusza Słowackiego i sprawdź jak dobrze pamiętasz wydarzenia z książki.. Test: BalladynaPlik Balladyna test grupy AB.rtf na koncie uzytkownika.Czy znasz tę lekturę?. Alicja Guziel 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Inne testy w tej kategorii: Test Makbet - William Szekspir 2 .. Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 1 Test Lalka - Bolesław Prus 1 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 4 Test Hamlet - William Szekspir 1 Test Romantyzm 2 Test Romantyzm 3 Test Ludzie Bezdomni - Stefan Żeromski 1.. Szukaj.. Pamiętasz jeszcze lata 90?. Co wstrząsało poetą w 1827?. Główny rywal Mickiewicza.Test ze znajomości treści "Balladyny" Juliusza Słowackiego 1.. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 17 pytań.. To Juliusz Słowacki () przedwcześnie zmarły jeden z trzech wieszczów polskiego romantyzmu, autor słynnych wierszy takich jak Hymn czy Testament mój, dramatów.Emigrant, autor patriotycznych utworów, o niewątpliwym talencie poetyckim i dramatycznym.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..

Możesz ...Balladyna - test znajomości lektury Test znajomości lektury Balladyny.

Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Publikacje nauczycieli: Unikalne bombki na choinkę!Balladyna Co wiesz o autorze Balladyny.. 10.Goplana zakochała się w Grabcu.Balladyna - sprawdzian znajomości lektury (12 wersji krótkiego testu ) Oprac.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Edytuj elementy.. wg Wawrzyniak.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. a) żoną Kirkora i siostrą Aliny b) żoną Kirkora i córką Filona c) córką Wdowy d) córką Wdowy i Pustelnika 3.Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna".. wyskoczy Ci tego mnóstwo.. Balladyna poczęstowała go solą i zatrytym chlebem.. Juliusz Słowacki .. Pamiętasz cytaty ze znanych filmów?. GAZETA.PL Zamknij quiz eDziecko.pl; quizy; Quiz - 'Balladyna' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Balladyna' - test znajomości lektury.. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.GAZETA.PL Zamknij quiz eDziecko.pl; quizy; Quiz - 'Balladyna' - test znajomosci lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Balladyna' - test znajomosci lektury 1 / 12 Autor ''Balladyny'' to: Adam Mickiewicz..

Balladyna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Balladyny.

Słyszy głosy z zaświatów, ukazuje jej się duch Aliny, odpędza go, aż wreszcie mdleje.. 8.Balladyna została trafiona przez piorun 9.Goplana była nimfą wodną.. Jeśli będziesz miała jakieś pytania co do odpowiedzi na dane zagadnienie, to wtedy pytaj nas tutaj.051 Balladyna - Juliusz Słowacki 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. W jaki sposób Goplana ukarała Grabca za spotkanie z Balladyną?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Która z sióstr była starsza: Alina czy Balladyna.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Regulamin Polityka prywatności.Ten Quiz sprawdzi ile wiesz o lekturze Balladyna i przygotuję cie do sprawdzianu.. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie.. Kim była tytułowa bohaterka-Balladyna?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. Test: BalladynaZnasz tę lekturę?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Jeśli chcesz mieć 4 lub 5-sprawdz się!. Test ze znajomosci Balladyny .TEST ZE ZNAJOMOSCI TRESCI "BALLADYNY" J. SOWACKIEGO.. Zygmunt Krasiński..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt