Książka o 10 skarpetkach streszczenie

Pobierz

Każde z nich poświęcone jest jednej ze skarpetek.. Czytanie jej to przyjemność bo przygody skarpetek są ciekawe, wciągające i niewiarygodne.. Jedna sobie gdzieś wędruje, a druga też, ale gdzie indziej.. Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).. Polecam.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - wstęp "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)", opowiadają historię, która rozpoczyna się praniem.. Test kl. 1 Niesamowite przygody 10 skarpetek Test.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepszeNajtrudniejszy test o książce "Przygody 10 skarpetek".. Uciekają z kosza na pranie przez dziurę pod pralką, która poniekąd przenosi pojedyncze skarpetki do innego, lepszego dla nich świata.Dziesięć opowieści o zaginionych skarpetkach, w które wsiąkniecie od pierwszych zdań.. Książka, która odniosła niekwestionowany sukces otrzymując chociażby tytuł "Najlepsza książka dziecięca 2015 roku" w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka". ". w którym roku została wydana książka pt. …10 skarpetek streszczenie Streszczenie szczegółowe: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) to zbiór opowiadań o przygodach zaginionych w praniu skarpetek.Książka przedstawia nam historie dziesięciu skarpetek, które przez brak atencji ich właścicieli postanowiły wyruszyć w świat, by rozpocząć pełne przygód życie..

... Ile wiesz o skarpetkach?

Taka lektura to świetny sposób na obudzenie w dzieciach pasji czytania.Następna część.. W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.. a) Katarzyna Bednarek b) Justyna Bednarek c) Justyna Bednarska 2) Ile przygód skarpetek opisała w swojej książce autorka?. Test z lektury "Niesamowitych przygody 10 skarpetek".. Mądra, zabawna i pobudzająca wyobraźnię.. Opisuje dzieje dziesięciu pojedynczych skarpetek, każdej z nich ofiarowując inną przygodę.. Do prawdziwego świata należy rodzina małej dziewczynki (Małej Be), a także specjalista który odwiedza ich by naprawić rzekomo zepsutą pralkę.. i tym, Że juŻ nigdy nie spojrzycie tak samo na ŻadnĄ, nawet najbardziej spranĄ skarpetkĘ!. Skarpetki znikają po wrzuceniu do pralki.Nas cieszy bardzo, bo - jak pisaliśmy w Juniorowej recenzji - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek to książka, która podbija serce od pierwszych zdań.. Niesamowite przygody 10 skarpetek do słuchania to książka, w której poznasz historie każdej z 10 skarpetek nie do pary (czterech prawych i sześciu lewych), które zniknęły z domu Małej Be.Książki z serii Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek..

PrzeżywająceOpowieści o skarpetkach zawarte w książce rzeczywiście są niesamowite.

Dziesięć rozdziałów, z których każdy zaskakuje pomysłem, fabułą i otula bezpieczną ciepłą narracją.. Do pralki trafiło dziesięć par skarpetek, ale po jednej z każdej z nich zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach.Streszczenie szczegółowe Na Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek składają się opowiadania.. Skarpetki podbiły już całą Europę - kochają je też czeskie.Opowiadania są napisane z humorem i morałem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.To czarna skarpetka frotte, która za nic nie chciała wylądować na śmietniku.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Książka ta opowiada właśnie o tym gdzie i dlaczego znikają skarpetki oraz jakie przygody przeżywają kiedy już ruszają w świat.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to kwintesencja przyjemności czytania.Streszczenie"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Mam pośród nich swoją ulubioną, ale nie zdradzę, którą!Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy, a także trafiła na listę lektur szkolnych..

"Bajka o dziesięciu skarpetkach" odpowiada na to pytanie w sposób pełen cudownie nieskrępowanej wyobraźni.

Quiz na podstawie książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek .Nareszcie mamy przygody skarpetek!. Najważniejsze informację dotyczące życia i twórczości pisarza, zawarte w bardzo przystępnej i skrótowej formie.. S. Książka jest lekturą dla 8 latków, jednak jest bardzo zabawna więc czyta się ją z dużą przyjemnością.AUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci).. Opisują wiele życiowych sytuacji i pokazują jak rozwiązywać problemy.. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Prowadzi dziennik okrętowy i gromadzi wokół siebie kolejnych członków tytułowej "Bandy czarnej frotte".Justyna Bednarek- biografia.. Zaciąga się ona na okręt i z pomocą pająka - skądinąd bardzo sympatycznego i przyjacielskiego - dostaje się na szalupę i zamierza w niej opłynąć cały świat.. Słyszałam o tej książce wiele dobrego (zostały lekturą szkolną!). Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu .ostrzegam tylko, Że przeczytanie tej ksiĄŻki grozi zachwytem.. a) 10 b) 11 c) 12 3) O jakich skarpetkach napisała w swojej książce J.Bednarek?Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek 2 - Justyna Bednarek już od 21,88 zł - od 21,88 zł, porównanie cen w 38 sklepach..

Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki MP3 przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) to książka doskonała.

Są w niej Humor, lekkość, mądrość, trochę wiedzy o świecie i życiu - wszystko w doskonałych proporcjach.. Skarpetki pokazują, że warto wierzyć w marzenia i dążyć do ich spełnienia, że siedzenie całe życie w koszu z brudną bielizną nie przyniesie nam nic dobrego i często należy odważyć się coś zmienić w swoim życiu.Niesamowite przygody 10 skarpetek (J. Bednarek) wtorek, 31-01-2017, 09:25 [1] Kto powiedział, że skarpetki mają być do pary.. Bo skarpetki się rozparowują.. One się nie gubią, ale rozchodzą.. Ile wiesz o "Skarpetkach"?. Idealna pomoc dla każdego ucznia.. dlatego bardzo chciałam ją z dziećmi poczytać, ale konsekwentnie jej nie kupowałam, bo: a) kiedy "skarpetki" pojawiły się jako nowość na rynku wydawniczym moje dzieci były na nie jeszcze trochę za małe b) rzadko kupuję nowości w okładkowych cenach, najczęściej poluje .. Moje dzieci zachwycone są, gdy im czytam o historiach 10 bohaterów(w tej roli skarpetki).. Taka powinna być książka dla dziecka.Książka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Bednarek Justyna, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,33 zł.. Wszystko co trzeba wiedzieć o Justynie Bednarek znajdziecie na streszczenia.pl.Pytania do lektury "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - Test.. W domu mamy i jej córki Basi (którą wszyscy nazywają Małą Be), jak to zdarza się także w wielu innych rodzinach, skarpetki niepostrzeżenie znikają.Książka Justyny Bednarek to zbiór krótkich opowieści, z których każda opowiada o przygodach jednej z dziesięciu tytułowych skarpetek.. Jest tu miejsce na kryminał, obyczajówkę, bajkę z morałem i taką ze szczęśliwym zakończeniem.. Wszystko zaczyna się od dziwnych zjawisk w pewnym domu - jego mieszkańcy orientują się bowiem, że podczas prania zawsze znajdują tylko jedną skarpetkę z pary wrzuconej do pralki.książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - bednarek justyna - poradnia k. książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.q..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt