Sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni kl 5

Pobierz

Powiem tyle : Miłej zabawy !. Stał blady pod ścianą, gdy Pastorowie zabierali Nemeczkowi kulki.Chłopcy z Placu Broni Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.. niebieskim i czarnym.. Poziom trudności: Średni.. Udostępnij.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. "Chłopcy z Placu Broni" - kartkówka z treści DRAFT.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. a) późną wiosną - w maju b) wczesną wiosną - w marcu c) latem - w lipcu Który z bohaterów powieści był najmniejszym uczniem w klasie?Chłopcy z placu broni - test .. c) Czele.. "Marian, tu jest jakby luksusowo".. Podaj swoje imię: gdzie i kiedy rozgrywa się akcja ?. Rozwiązanie.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Chłopcy z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. a) Warszawie b) Budapeszcie c) Paryżu 13.. Powodzenia.. d) Niesprawiedliwość 14.. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. d) Nemeczek.Sprawdzian znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1. Podaj imię i nazwisko autora książki.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. LEKTURY KLASA 5 Ruletka.Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Chwycili się za ramiona, utworzyli łańcuch i zaczęli wypierać z placu zaskoczoną armię napastnika..

w quizie zawarte są pytania z lektury Chłopcy z Placu Broni.

czerwonym i zielonym.. katarzyna_sorichta_27927.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Chłopcy z Placu Broni - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. żółtym i czerwonym.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.. CZAS WYDARZEŃ MIEJSCE WYDARZEŃ Wiek .Chłopcy z Placu Broni - quiz.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Część 1.. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. b) Nemeczek.. Ilość pytań: 23 Rozwiązywany: 675470 razy.. a) w Pradze b) w Polsce c) w Budapeszcie O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja utworu?. Rozwiąż test Powiązane z testem z Chłopców z Placu Broni Trudny test z Chłopców z Placu Broni Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) oranżerii.Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury..

#lektury #dladzieci #ksiazki.

Sprawdź się!. A - Porucznika B - kapitanaRozwiązanie.. dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.Pobierz plik chłopcy_z_placu_broni_test_znajomości_lektury już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Przesłano: 2020-03-20.. Budapeszt , 20 wiek; Budapeszt , 19 wiek; Rzym , 19 wiek;Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Oct 7, 2021Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. lekutry.klas.5 6 miesięcy temu.. Chłopcy z Placu Broni Rysunek z opisami.Pobierz plik chłopcy_z_placu_broni_test_ze_znajomości_lektury_pdf już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC. a) samowola b) posłuszeństwo c) honor i sprawiedliwość.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 4553 razy.Edit.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 84%.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. 1.Czy trudny był test z lektury chłopcy z placu broni 2012-12-17 20:42:39; inne zakończenie lektury " chłopcy z placu broni " 2010-06-02 13:50:16; Ułóż krzyżówkę z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-05-09 12:48:15; Streszczenie lektury " Chłopcy z placu Broni" 2012-02-14 20:10:44,, chłopcy z placu broni " 2010-03-01 22:16:55Chłopcy z Placu Broni przytomnie wykorzystali to chwilowe załamanie wroga..

Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.

Skomentuj.. Dział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. ZAPISZ SIĘ!. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. Co było siedzibą grupy ,,Czerwonoskórych", a co ,,Chłopców z Placu Broni"?Sprawdzian z matematyki klasa 4 (testy z matematyki klasa 4)Plik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie uzytkownika siata1 folder Testy z lektur Data dodania: 10 kwi 2012. Podaj nazwiska tych postaci i wyjasnij, z ktorym z. obozow kazda z nich sie wiaze, i w jaki sposob.Plik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie uzytkownika dorotkar folder CHOPCY Z PLACU.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce danego materiału.. Chłopcy z Placu Broni Koło fortuny.. Feri Acz podniósł się z ziemi, otrzepał z kurzu ubranie i poczerwieniały na twarzy, gniewnym wzrokiem rozejrzał się wokoło.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. następna publikacja » Dorota Bukowska.. Pytania do lektury Lista pytań do lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.Ferenc Molnár Chłopcy z Placu Broni Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.. "Chłopcy z Placu Broni"_TEST Z LEKTURY_Klasa 5 DRAFT..

Quizy Os. ... "Chłopcy z Placu Broni" klasa 5 test wiedzy lektury.

Wodza czerwonych koszul podczas walki o Plac Broni zwyciężył: a) Gereb.. Szukaj.. Jeśli znasz ten cytat, to będziesz wymiatać w tym quizie.Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Stwierdził, że został oto na placu boju sam jeden.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Uzupełnij tabelkę informacjami o czasie i miejscu wydarzeń.. Plan wydarzeń Chłopcy z Placu Broni Ustawianie w kolejności.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!12.Gdzie rozgrywają się wydarzenia lektury?. Część 3.. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Określ, co jest głównym problemem powieści.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez .. "Chłopcy z Placu Broni" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -chlopcy-z-placu-broni-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. Jakie zasady panowały w grupie Chłopców z Placu Broni?. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaSPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" TEST NR 1 Gdzie rozgrywa się akcja powieści " Chłopcy z Placu Broni"?. Wynik: 19/20.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt