Wierszyk urodzinowy dla mamy

Pobierz

Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości.. Wkroczenie w nowe dziesięciolecie życia prawie zawsze wiąże się z nieco większym .Najbliższa sercu - to właśnie mamusia.. Przy dzisiejszym dniu radości.. Zawsze wiem, że tam jesteś, gdy cię potrzebuję.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Życzenia urodzinowe dla mamy poważne Mamo, w Twoim dniu dziękuje Ci za wszystko.. Dobra jak anioł,W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Znajdziesz tu także wzruszające .Mamy dla ciebie 33 inspirujące życzenia urodzinowe.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy.. Dziś jestem dorosły, a ty nieraz szlochasz Ty jesteś moją Matką i za to Cię kocham.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Zawsze zdrowa, z lekarstw kpijŻyczenia urodzinowe dla mamy W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Kopiuj te życzenia Znajdź prezent dla mamy.Kartki na urodziny Serdeczności w dniu urodzin Wesoła urodzinowa kartka Moc życzeń w dniu urodzin kartka Życzenia urodzinowe dla mamy Życzenia urodzinowe dla mamy od Syna i Córki / od dzieci Życzenia urodzinowe dla mamy poważne / oficjalnechcę byś się zawsze uśmiechała i niczego się nie bała..

10 propozycji życzeń urodzinowych dla mamy: 1.

Wybierz, jakie życzenia cię interesują: .. Wierszyki na 20., 30., 40. i 50. urodziny.. W naszym zbiorze znajdziesz treści odpowiednie m.in. dla ukochanej mamy, taty, dla chłopaka i starszej siostry.. Niech Ci życie w szczęściu płynie, Niech Cię radość nie ominie.. Od zawsze młoda - wciąż taka piękna.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Ty jedna w ciężkich chwilach zawsze znajdujesz słowo pociechy i dobrą radę.May 19, 2021Jun 4, 2020W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.. Byś nie zaznała żadnej goryczy,Feb 17, 2021W dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem.. Żebyś codziennie do radości powodów wiele miała, Byś w życiu się spełniała.. W dniu urodzin, Mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.. Życzenia urodzinowe dla mamy Jesteś Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, Mamusiu..

Wśród naszych propozycji są wzruszające życzenia dla mamy i zabawne wierszyki, które dzieci mogą wyrecytować z okazji Dnia Matki.

Jesteś wspaniałą matką i kocham cię!. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Za każdą Twoją łzę i Twój uśmiech.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności życzy syn/córka Garść kwiatów mam dla ciebieŻyczenia urodzinowe dla mamy: Dzisiaj składam Ci, Mamo, Najlepsze życzenia Za Twe przykrości, za Twe cierpienia, Za noce bolesne, za noce czułe, Za wszystko, Mamo, dziś Ci dziękuje.. Niech Ci się spełnią pragnienia, Niech słonko zawsze Ci świeci Przyjmij te skromne życzenia, Od kochających Cię dzieci.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy Kategoria: Urodziny TOP 3 - życzenia urodzinowew Twoje urodziny, życzę Ci tego, żebyś się śmiała, żebyś tańczyła, żebyś zawsze taką moją mamą była.. *** Ze wszystkich kwiatów świataŻyczenia urodzinowe dla mamy.. Niech Ci znikną troski, złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. W twe urodziny składam Ci życzenia, Wszystkich marzeń urzeczywistnienia.. Żyj mi, Mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. 2.TodayŻyczenia dla mamy na 50 urodziny; Życzenia dla mamy na Dzień Kobiet; .. Wierszyk dla mamy; Pomysły na życzenia dla mamy Klasyczne życzenia dla mamy.. Przy dzisiejszym dniu radości życzę 100 lat pomyślności..

Kończąc chcę byś wiedziała, Że najważniejszą osobą jesteś Ty cała.Życzenia Urodziny Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.Jeśli twoja mama lubi zabawne wierszyki i rymowanki, sprawdź też inne nasze pomysły na życzenia urodzinowe dla mamy i nie tylko.

Sprawdź, które z nich najbardziej spodobają się twojej ukochanej mamie.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Kochana Mamo, żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!. Życzenia dla mamy na urodziny.. W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Wszystkiego najlepszego, mamo!. Wszystkiego dobrego z okazji urodzin.. Wszystko co pozytywne, dobre, wspaniałe, poznałem dzięki Tobie.. Sto lat z okazji urodzin!. W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższy pod niebem!. Zawsze mogę na ciebie liczyć.. Wszystkiego najlepszego, mamo!Z okazji Twoich urodzin, Mamusiu, za wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem: zdrowia, sił i codziennej radości wraz z całusami największej wdzięczności za wszystkie Twoje trudy i starania składam dziś podziękowania.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt