Napisz e-mail do koleżanki

Pobierz

Brzmi ono: Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy, w którym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów.E-mail do koleżanki po przeprowadzce.. Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz:•w jakich okolicznościach poznałeś/poznałaś tę osobę•jak ta osoba wygląda•jakie masz związane z nią plany na weekend.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając,że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Napisz e-mail do swojej koleżanki lub kolegi zgodnie z poleceniem.. * Opisz w jakich okolicznosciach poznałas/poznałes ta osobe.. Zadanie 4 Poznałeś / Poznałaś nowego kolegę z Wielkiej Brytanii.. W imieniu bohatera napisz list, w którym przeprasza mamę za swój wybryk.E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy -jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz -z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Napisz e-maila do koleżanki, w którym opiszesz imprezę urodzinową, co podarowałeś jubilatowi, co robiłeś na imprezie..

Napisz e-mail zgodnie z poleceniem.

Co zwiedziłeś i jakie masz plany na przyszły rok.. Obejrzałeś ostatnio sztukę teatralną , która wywarła na tobie duże wrażenie.Piszesz e-mail do swojego kolegi z niemiec , w…List do chorego kolegi - napisz list do kolegi.. zaproponujesz spotkanie po powrocie.. Near is a lake and a forest.Napisz e-mail do kolegi / koleżanki z Anglii 2016-10-04 22:21:22 Opisz dowolne wydarzenie,w którym uczestniczyłeś / uczestniczyłaś (koncert,festyn, imprezę szkolną itp.)w taki sposób aby był to opis dynamiczny.. W przeszłości zdarzył się przynajmniej jeden podobny przypadek i niezwykle głośny skandal.. I got stuck at the airport!Napisz maila do kolegi lub koleżanki, w którym opowiesz o tym, jak Jędrek - paź z XVI wieku - oprowadził cię po wzgórzu wawelskim.. POMOCY PROSZĘ.Poznałeś/poznałaś interesującą osobę.. Cześć Wojtek, przede wszystkim mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i szybko do nas wrócisz.polski napisz list do koleżanki/kolegi.. Poznałaś/Poznałeś ostatnio osobe ktora wywarla na Tobie duze wrazenie.Napisz do swojej niemieckiej przyjaciolki z Koloni e-mail.. Nie była w stanie tego zrobić poprzez postawę na treningach.. Dam [email protected] nie długie ) o byle czym D o czym chcecie.. napisz list do koleżanki lub kolegi.Przekonaj odbiorcę listu,że warto odwiedzic Częstochowe.Uwaga..

Napisz do nich e-mail.

poinformujesz o tym, co robisz w czasie oczekiwania na lotnisku na samolot.. Rodzice kolegi/koleżanki z Wielkiej Brytanii zaproponowali, że pomogą ci znaleźć pracę w Anglii w czasie wakacji.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz e-mail do kolegi / koleżanki o ,,kłopotach" z nowymi ubraniami 2017-04-02 11:39:04 Mam zadanie domowe , z polskiego .. Dam [email protected] nie długie ) o byle czym D o czym chcecie.. Cześć Wojtek, przede wszystkim mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i szybko do nas wrócisz.polski napisz list do koleżanki/kolegi.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Spytaj czy.. Właśnie wprowadziłeś się do nowego domu.. Miała zorganizować zasadzkę na Kheirę Hamraoui, swoją rywalkę do gry w wyjściowej jedenastce.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Przeczytaj fragment powieści Barbary Stenki "Masło przygodowe".. 3,286 wizyt.. Najlepiej jakby ktoś zrobił zdjęcie bo wolałbym pisemnie Tata: Piotr 44 lata Mama: Maja 42 lata Ja: 14 lat AnswerE mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku..

Mam na zadanie napisac list do kolegi lub koleżanki.

0 głosów.. *Opisz jak ona wyglada.Napisz e-mail do koleżanki z Anglii (w końcu od czego masz swój ukochany telefon), w którym: opiszesz swoje samopoczucie.. -wyjaśnij, jaki rodzaj pracy interesuje cię szczególnie, i zapytaj o szanse jej znalezienia.. Napisz email, w którym:Piłkarka PSG, Aminata Diallo, bardzo chciała zapewnić sobie stałe miejsce w podstawowym składzie.. Właśnie wróciłeś z bardzo udanego widowiska sportowego.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z zagranicy.. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. Napisz do swojego kolegi lub swojej koleżanki z innej szkoły email, w którym: - opiszesz trasę wycieczki, -.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Ostatnio byłem na wycieczce w Częstochowie.Właśnie wróciłeś z .List do chorego kolegi - napisz list do kolegi.. Mam na zadanie napisac list do kolegi lub koleżanki.. Wzór listu do kolegi z wakacjiWłaśnie wróciłeś z wycieczki szkolnej do Anglii.. Droga Koleżanko!. Użyj podanych informacji: drei Zimmer, circa 55 m 2, Küche - klein, hell, Schlafzimmer - groß, Balkon - breit, nur 450 Euro.Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz e-mail po Angielsku!.

-opisz swoje zainteresowania i umiejętności.Napisz e-mail.

Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.. Zwrot kończący - krótkie .Napisz email do kolegi z Anglii.. Daje naj Wyobraź sobie, że jesteś w szkole za granica.. Pilne, proszę o szybką odpowiedź.Napisz do swojego kolegi lub koleżanki email, w którym: - napisz, gdzie byłeś i jakiego rodzaju film widziałeś, - opiszesz swoje mieszane uczucia związane z obejrzanym filmem, - opiszesz wrażenia innych osób, które również widziały ten film.. w liśćie napisz o poznaniu nowej interesującej osoby Napisz:-ja.Napisz e-mail do kolegi, w którym opiszesz, jak wygląda twoje nowe mieszkanie.. Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki, w którym opisujesz: 1.Jak minęła podróż 2.Jak wygląda szkoła.Właśnie wprowadziłeś / wprowadziłaś się do nowego domu.. [język angielski/liceum/poziom podstawowy] Opisz, co ci się stało i zrelacjonuj okoliczności, w których doszło do kontuzji; Napisz, jakie leczenie zastosowano i czy nastąpiła poprawa; Wyjaśnij, jak kontuzja ogranicza twoje codzienne życie;Napisz e-mail do kolegi/koleżanki w Rosji i przedstaw w nim swoją rodzinę.Nie zapomnij o ZAWODACH członków rodziny.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: *dlaczego się przeprowadziłeś, *jak wygląda twój nowy pokój, *że chcesz go/ją zaprosić do siebie.. Drogi Antku, Piszę do Ciebie wiadomość e-mail, ponieważ w ostatnim tygodniu przeżyłem fascynującą przygodę.Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt