Dr dolittle i jego zwierzęta test

Pobierz

a) małpka Czi- Czi b) papuga Polinezja c) prosię Geb - GebTest z lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Ulubione zwierzęta doktora Dolittle to: kaczka Kwa-Kwa, pies Maks, świnka Peppa, papuga Sara, sowa Matylda kaczka Dab-Dab, pies Jip, świnka Geb-Geb, papuga Polinezja, sowa Tu-Tu kotek Garfield, świnka morska Prymulka Dlaczego ludzie przestali się leczyć u doktora Dolittle?. bo miał w domu jeże i myszyjeśli czytałeś doktora John Dolittle to zapraszam do środka.. Bohaterowie lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Koło fortuny.. Autorem książki jest Hugh Lofting.. Ćwiczenia i zadaniaZespół Szkolno - Przedszkolny nr 13 - Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. b- bali się krokodyla.. znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test 1) Jak miał na imię doktor Dolittle?. wg Katarzynastanko.. pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?. b- dzieci.. Leczeniem roślin.. pytanie 1 z 15.Sprawdzian ze znajomości lektury pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Imię i nazwisko .. 0. zamknij .. Leczeniem ludzi.. Leczeniem zwierząt.. 1.Wykonywanie zawodu lekarze.. Odwiedziny: .. Doktor Dolittle praktykuje zawód lekarza.2.. Gdzie mieszkał doktor?. jeśli czytałeś doktora John Dolittle to zapraszam do środka..

Dr Dolittle i jego zwierzęta.

Zawiera nieodpowiednie treści?Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Powtórz najważniejsze wiadomości z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" H. Loftinga i przygotuj się do lekcji języka polskiego.Ile wiesz o książce " Doktor Dolittle?. Do końca roku: 189 dni.. Puddleby.Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Doktor Dolittle praktykuje zawód lekarza.2.. Data .. Podkreśl właściwe informacje.. 4) Doktor Dolittle uczył się języka zwierząt: a) Raczej z niechęcią, bo nie lubił się uczyć b) Z konieczności, bo wiedział, że będzie mu potrzebny c) Z ogromnym zapałem, bo chciał rozumieć zwierzęta 5) Wyprawa do Afryki miała na celu: a) zbadanie zwyczajów ludu zamieszkującego Jolliginkę.Zaznacz prawidłową odpowiedź.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" autorstwa H. Loftinga.. sprawdź na Manada.pl ️ Najniższe ceny Szybka Wysyłka!. Małpka 5.. ( mały, z wielkim ogrodem) 5.Plik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Plan wydarzeń..

Dr Dolittle i jego zwierzęta DRAFT.

( cylinder, czyli kapelusz) 4.. 1.Wykonywanie zawodu lekarze.. szczury białe myszy szare myszyRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. Pacjenci rezygnują z usług doktora ze względu na jego zwierzęta.3.. Klasa 3 Polski.. c- pobierał zbyt dużą opłatę za leczenie.Test z lektury ,,Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Foczka_ 1 tydzień temu 49 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 4 Super!. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Rozwiąż test zawierający 18 pytań i przygotuj się do lekcji.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. Doktor Dolittle Połącz w pary.. Czym zajmował się doktor Dolittle na początku?. Girlmagic3 2 lata temu 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 3 Skomentuj 4 Super!. Jaki miał dom doktor?. d) Jego siostrą.. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Co nosił na głowie doktor Dolittle?. c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzęta.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp.c) Jego ciotką.. Doktorowi zaczyna brakować pieniędzy.4.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie, plan wydarzeń..

Doktor Dolittle i jego zwierzęta Test.

4 Przyporządkuj nazwę zwierzęcia z lektury z jego imieniem.. Podręczniki.. Jan Brzechwa Maria Konopnicka Hugh Lofting Sprawdź się w poniższych tematach: Ludwik Jerzy Kern, "Przygoda w plamie"Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Test.. • Jerzy • Jan • Janusz • Józef 2.. 2.Przygarnięcie wielu zwierząt.. Doktor leczył zwierzęta czy ludzi?. Sprawdź się!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. wg Mfidalska.. Doktor Dolittle Połącz w pary.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Plan wydarzeń.. 4.Ludzie przestali przychodzić do doktora ze swoimi zwierzętami ,ponieważ : a- nie podobał się im jego gabinet.. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO.. wg Beatakurczych.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Doktor Dolittle mieszkał • na wsi Rutberry • w miasteczku Palerby • w miasteczku Puddleby2 days agoDoktor Dolittle i jego zwierzęta Hugh Loftinga.. Quiz w Poczekalni.. Kto jest autorek książki "Dr Dolitlle i jego zwierzęta"?. DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA Teleturniej.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Marii Ewy Letki.. Jak nazywały się zwierzęta mieszkające w fortepianie?. 1- B, D, A, D, C, D 6 punktów Zad..

Doktor Dolittle i jego zwierzętaKlasa 1.

a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?a) małpka b) papuga c) myszka 8) W jaki sposób król Jolligiuk przywitał doktora Dolittle a) zakazał podróżowania do kraju i wtrącił do więzienia b) zaprosił na wspaniałą ucztę c) zaprowadził do chorych małp 9) Które zwierzę uwolniło Doktora Dolittle z więzienia?. 2.Przygarnięcie wielu zwierząt.. wg Harcerz.Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.. Kaczka 6.. Doktor na początku leczył ludzi, lecz później z tego zrezygnował i zaczął leczyć ludzi Doktor od początku leczył zwierzęta Doktor od początku leczył ludzi 2.Apr 11, 2022c- nie miał rodzeństwa.. Pies A. Dab- Dab B. Geb- Geb C. Tu- Tu D. Jip E. Polinezja F. Czi- Czi …………………………………………………………………… Odpowiedzi do pytań i punktacja Zad.. Zobacz naszą pełną ofertę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt