Opisz swój pokój używając przymiotników

Pobierz

Czasownik estar.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Kasia poszła do teatru, a Wacek pobiegł na basen.. Przy wejściu stoi drewniany ganek, do którego prowadzą trzy równe stopnie.. Tapeta jest koloru fioletowego z lekkimi odcieniami różu, który dodaje pokoju jasności.. Stopień nasilenia; np. ładny - ładniejszy - najładniejszy Bardzo Proszę o rozwiązanie tego zadania :) Z Góry WIELKIE DZIĘKI!Zadanie: opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych Rozwiązanie: mój pokój jest nie wielki ściany są pomalowane w kolorze żółto pomarańczowym naOpublikowany in category Język angielski, 19.09.2020 >> .. Nauczysz się liczyć do 100 i odmieniać sein.. Scharakteryzuj "ludożercę" z wiersza .. Wyrazy: cięższa, najniebezpieczniejsza, najbogatsza, najbrzydszy, szczęście, ład, pokój, bezpieczeństwo, najbujniejsza, cenniejsi, chęć, cieplejszy, daleki, baczni, agresywna, lepszy, cierpliwość, najcelniejszy, aktualny, atrakcyjny, apetyczni, mały, autentyczne.Pokój moich rodziców jest na górze, na pierwszym piętrze.. 2 Ćwiczenie 2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ich heiße Fabian und ich habe eine tolle Familie./.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna..

Mój pokój - Mein Zimmer.

Nazywa się Basti i jest bardzo zabawny.. Question from @Martika25 - Liceum/Technikum - PolskiOpisz swój pokój,używając a/an the i przymiotników oraz rzeczowników Mój pokój ma ściany koloru fioletowego i niebieskiego .Znajdują się w nim brązowe meble,telewizor,komputer a także biurko i łóżko.. Proszę o szybką odpowiedź po angielskuOpisz swój pokoj w kilku zdaniach uzywajac duzo przymiotników PROSZE O PILNA SZYBKA ODP Jestem na przewie i zaraz mamy lekcje :(.. Zapytasz o numer mieszkania.Dom-opis domu, pomieszczenia I ich wyposażenie (PP 1.2) 1 Opisać swój dom, pokój.. Proszę o szybką odpowiedź po angielsku daje naj To nie musi być długieOpis pokoju po angielsku: wstęp.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Mój pokój - e-niemiecki dla dzieci nauka online kurs podstawowy.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. OK. Więc teraz znasz 59 pozytywnych przymiotników, które opisują ludzi, których lubisz.. Ćw.1,2,3 s.42 +CDCharakteryzowanie "ludożercy" z omawianego utworu przy użyciu przymiotników i rzeczowników: .. ja mnie mój moje mój żołądek mój włos mój odcisk moje spodnie moja żona moje dzieci moje zdanie Kochani ludożercy nie zjadajmy się Dobrze bo nie zmartwychwstaniemy Naprawdę ..

opisz pokój używając przymiotników.podkreśl przymiotniki.

poleca 78 %.Jak używać przymiotników osobowości .. Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. Nie mam siostry.Mój Dom.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.. Ściany w ich pokoju są niebieskie.. Możesz skorzystaćOPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Opis pokoju.. Zacznijmy od prostego przymiotnika opisującego kogoś: zabawny .. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. 2016-02-01 15:57:40Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.Najczęściej używane czasowniki: stehen - stać hängen -wisieć liegen - leżeć sitzen - siedzieć sich befinden - znajdować się glauben- wierzyć, przypuszczać, sądzić vermuten - przypuszczać meinen - uważać, sądzić Opis pokoju po niemiecku In der Mitte des Zimmers liegt ein bunter Teppich.. Mój dom jest mały, ale przytulny.. Nazywam się Fabian i mam wspaniałą rodzinę.. Przyimki określające położenie Ćw.1,2,3 s.40 +CD.. Posiadam łóżko wodne, które ma baldachim z żółtym prześcieradłem..

Mój pokój.

In my dream room there is .. (W moim wymarzonym pokoju znajduje się .. )Opis mojego pokoju.. Obok sypialni moich rodziców znajduje się gabinet mojego taty.. Jest to domek jednorodzinny, budowany z czerwonej cegły.. Tato pije herbatę po śniadaniu, a mama przed kolacją.. Auf dem Teppich steht ein Kaffeetisch.Mój pokój znajduje się na parterze, a sypialnia rodziców na piętrze.. Poznasz liczbę mnogą i meble.. Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Bardzo proszę o POMOC :)).Opisz w 5 zdaniach swój pokój .. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opisz swój wymarzony pokój używając zwrotów THERE IS / THERE ARE.. Napisz nazwy mebli i rzeczy które znasz ale pamiętaj że there is jest do 1 rzeczy a there are do wielu.. W swoim pokoju mam balkon.opisz swój pokój i użyj wielu przymiotników i przyimków .podkreśl przyimki .. Question from @kasiula70 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzeczytaj nieformalny list do przyjaciela.. może użyć tego słowa do opisania osoby.Opis pokoju odbitego w kuli jest taki że wszystie meble znajdujące sie w pokoju mają kształt kulisty .Jego obraz jest okrągły przypominający kule ziemską,można sobie wyobrazic,że wchodząc do pokoju siadamy na okrągłym fotelu patrząc na okrągły obraz ekranu czyli na telewizor.Przed sobą mamy okrągły stół gdzie znajduje sie bukiet kwiatów w okrągłym wazonie,do tego mamy podaną cherbatke w pieknych kubeczkach o kształcie kuli.Całośc kształtu pokoju nie zmienia sie .Opisz wybrany przez siebie pokój, używając konstrukcji There are, There is i przyimków miejsca i przymiotników..

Mam cudowny pokój.

Zacznij opis po angielsku w zeszycie od takiego zdania !. Mam jednego brata.. Określić położenie rzeczy Słownictwo dotyczące rodzajów domów, pomieszczeń, mebli i wyposażenia etc. Opiszesz swój pokój.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.- na niebiesko z przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym, - na zielono pozostałe.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Zadanie 1. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Opisz swój pokój używając konstrukcji There is/are oraz gdzie co sie znajduje in front of, in, next to, between, on, under, adove, behind, oraz przetłumaczyć na j.polski pilnie za… Opisz swój pokój używając konstrukcji There is/are oraz gdzie co sie znajduje in front of, in, next to, between, on, under, adove, behind, oraz .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jacek ćwiczy przed południem, a Marta po lekcjach.. Opisz swój pokój,używając a/an the i przymiotników oraz rzeczownikówMój pokój ma ściany koloru fioletowego i niebieskiego .Znajdują się w nim brązowe meble,telewizor,komputer a także biurko i łóżko.. Opisz wybrany przez siebie pokój, używając konstrukcji There are, There is i przyimków miejsca i przymiotników.. Pamiętaj jednak że opis ma być dokładny, a więc musi się w nim znaleść wiele przymiotników , określających poszczególne przedmioty o których będzież pisać .Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. W rogu pokoju stoi biurko z narządami do pracy.Opisz swoje ulubione pomieszczenie używając jak najwięcej przymiotników o różnym stopniu nasilenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt