Znaczenie kart walet pik

Pobierz

Jako sytuacja oznacza otwarcie się szansy na przyszłość, tworzenie podstaw do skutecznego wypełniania Twoich planów.Kolor (karty do gry) Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.. Wysyłali to do amerykańskich żołnierzy, a ci zostawiali asy pik przy ciałach swoich poległych kolegów w Wietnamie co miało wystraszyć wojska przeciwników.ZNACZENIE KART - KOLORY Jeśli rozpatrywać barwę jako taką, to kolory kart możnaby podzielić na czerwone i czarne (zwraca uwagę zbieżność z na przykład ruletką), jednakże .. Walet Pik - plotkarz .. Co oznacza karta Walet pik?. Siódemka karo wróży zmianę dotychczasowej pracy na inną, korzystniejszą, albo zmianę interesów na lepsze.Walet Pik - Człowiek z mniej ważnego urzędu, lekarz, listonosz, złodziej.. Wróżba ta zapewnia powodzenie każdej sprawie.. Granica między dobrem a złem dla niego nie istnieje.. As pik i As karo - zmiana miejsca zatrudnienia.. Można na nich polegać.. Plotkarz, krętacz.Walet - będziesz udziałowcem w dobrych interesach.. Ma skłonności do oszustwa, oszczerstwa i kradzieży.Walet pik - znaczenie Walet pik symbolizuje młodego człowieka, często studenta, kawalera lub najstarszego dziecka w rodzinie.. Osoba ta często bywa buntownicza, podstępna i nieposłuszna - bywa, że postępuje nieuczciwie w stosunku do swoich bliskich.. Według historyków, Wietnamczycy byli bardzo podejrzliwi wobec asa pik, uważali to za znak karty..

Czerwona dama i czarny walet - zdrada.

WALET PIK - przestępca, ktoś nieuczciwy, problematyczny-Zazdrośnik-Zdrajca - kobieta niewierna.Walet Karo, odczytywany jako osoba wskazuje na młodego mężczyznę, czasem syna, brata lub dziecko któregoś z krewnych lub bliskich znajomych.. w ciągu 1-2 lat, czyli wskazuje na opóźnianie się pewnych zdarzeń.. Walet PIK w otoczeniu kart KIER - oznacza to, iż osoba ma charakter dobry, serce szlachetne, energiczna, stanowcza i wytrwała w dążeniu do celu; lubi pracować społecznie, a w .Ósemka pikowa wróży zmianę posady i z tym związaną zmianę miejsca zamieszkania.. jopek) - karta do gry przedstawiająca najczęściej wizerunek młodego mężczyzny, zwykle giermka, rycerza lub młodego arystokratę lub księcia.. Karta zwiastuje kłamstwo i zdradę.. 10 pik + walet pik = próżne oczekiwania; 10 pik + walet trefl = daleka podróż lub długotrwały wyjazd.Walet pik - człowiek wykształcony, ambitny, wymagający i oschły.. Czeka cię przykrość, rozczarowanie.. Poznasz kogoś kto ciągle się uczy albo poszukuje wiedzy.. 3 Wszelkie Prawa dla Zofii Kruszewskiej Powielanie, kopiowanie zabronioneWróżenie z kart klasycznych- znaczenie kart Dzięki tak prostej interpretacji kart możemy sami sobie postawić karty, znając tylko te oznaczenia.. To też karta oszczerstw i oszustw.. Ten artykuł dotyczy koloru w kartach..

Kolor w kartach - oznaczenie występujące w grze w karty .

Zapowiada kłopoty, zmartwienia i niepokoje, ostrzega przed niebezpieczeństwami.. Król - niespodziewany zysk związany ze sprawa urzędową.. 9 trefl i 9 lub as karo zapowiada korzyść finansową.z Waletem Pik: karty te tworzą układ zwany złodziejską para; może też znaczyć znaczne powiększenie zagrożenia, krach.. W tradycyjnej hierarchii ważności kart walet funkcjonuje jako 11 karta; umiejscowiony jest między 10 a damą (w taliach tarotowych między 10 a jeźdźcem).Waleta zalicza się (obok króla i damy) do tzw .Oto znaczenie poszczególnych kart: As pik - symbolizuje sprawy urzędowe, początek nowego etapu w życiu.. Może oznaczać człowieka nieżyczliwego, fałszywego na którym nie można polegać.. Karta Walet pik w pozycji odwróconej to zło samo w sobie oraz ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.Walet PIK oznacza młodzieńca, bruneta i wyraża myśli, usposobienie i charakteru Króla lub Damy PIK, zależnie przy którym bliżej się znajdzie, a znów karty, leżące obok waleta, tworzą główną podstawę i wątek wróżb, tyczących się osób, reprezentowanych przez króla lub damę PIK.. Siódemka kierowa wróży szczęście domowe i oznacza pomyślność pod każdym względem.. z Dziesiątką Kier : miłość spali na panewce; przeszkody w miłości i to bardzo trudne do zwalczenia; niepokoje małżeńskie.Jest wiele historii o tym, że karty walet pewną rolę podczas wojny w Wietnamie..

To samolub, którego nie interesują znaczenie własnych działań.

To zwiastun kłopotów, domowych problemów, przynoszący smutek, rozgoryczenie, niepokoje i zmartwienia.. Standardowy zestaw kart do gry zawiera karty w 4 kolorach: Typ francuski.. Plotkarz, krętacz.Walet Karo - młody mężczyzna, otwarcie szansy na lepszą przyszłość Walet Pik - złodziej, oszust, ktoś, kogo należy się wystrzegać, zbliżanie się zła, kłopotów, nieszczęść Walet Trefl - starsze dziecko, interesująca przyszłość, spełnienie się zamiarów Walety Trefl i Pik oznaczają rozwód.. Pomyślnie zdane egzaminy, przyjęcie na studia lub stypendium naukowe dla młodego bardzo zdolnego mężczyzny w karcie waleta pik.Znaczenie sekwencji kart (sąsiadujących ze sobą) 9 i 10 pik - zapowiadają kłopoty.. Karta ta wzmacnia wszystkie ciemne aspekty otaczających ją kart.. To też może być znak że okres nauki się w twoim życiu nie skończył.. Odwrócony - zapowiedź kłopotów przez człowieka chytrego, przebiegłego i nieuczciwego.. Czarna dama i 9 - odrzucenie, zlekceważenie.. Król pik - to mężczyzna w wieku około 60 lat, który często ubiera się w oficjalny strój.Towarzystwo dwóch bardzo zdolnych i ambitnych mężczyzn.. Lojalni przyjaciele, zaufani wspólnicy.. Możliwa sprawa sądowa.Walet Pik.. To samolub, którego nie interesują konsekwencje własnych działań.. Walet pik symbolizuje również indywidualność i liberalizm, zapowiada depresję i rozczarowanie.Walet pik - student..

Pik.8 Pik - Mały kłopot, kłopoty i smutki jednak znaczenie tej karty jest słabsze od 9 pik.

Następny WALET TREFL + WALET PIK ODWRÓCONY.. Znaczenie karty Walet pik.. Karta Walet pik symbolizuje młodego człowieka, często studenta, kawalera lub najstarszego dziecka w rodzinie.. Kier ta wzmacnia wszystkie ciemne aspekty otaczających ją kart.. To też może być znak że okres nauki się w twoim życiu nie skończył.. 8 PIK + AS KIER - zmiana posady i z tym związana zmiany miejsca zamieszkania.Znaczenia kart klasycznych - od asów do 9 tek, pozycje proste i odwrócone, kiery, karo, trefle i piki - poznaj tajniki kart klasycznych!Walet pik to młody ciemnowłosy mężczyzna, bez zasad moralnych.. Jeśli pytami o charakter osoby karta odpowie, iż jest ona fałszywa, podstępna, podła, ma skłonności do obłudy, walki i do zadzierania z prawem 10 Pik - To karta podróży.Walet pik Student.. As - otrzymasz ważną wiadomość.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. 10 pik - wróży zmiany, spotkania i rozstania.. Trzy Walety to zaproszenie na spotkanie.Walet Pik - złodziej, oszust, ktoś, kogo należy się wystrzegać, zbliżanie się zła, kłopotów,nieszczęść Z waletem trefl - rozwód, rozstanie Z 10 kier - fatalna sytuacja uczuciowaKarta ta ma dodatkowe znaczenie związane z czasem, gdyż mówi, że coś się wydarzy.. To też karta oszczerstw i oszustw.. W życiu prywatnym jest niestały, nieszczery.. Nie wstydź się opowiedzieć o swoich problemach.. Walet pik to młody ciemnowłosy mężczyzna, bez zasad moralnych.. Wystarczy że z całej talii wyciągniemy te 24 karty, i ustawimy je w 4 rzędach po 6 kart.. Poprzedni WALET KARO + 9 PIK.WALET PIK + 10 KIER.. Dama - ktoś chce namówić cię do wzięcia udziału w niepewnym interesie.. To aktor, zdolny urzędnik, lekarz, pracownik banku, kontroler finansowy, pracownik mundurowy lub złodziej.. Poznasz kogoś kto ciągle się uczy albo poszukuje wiedzy.. Karta ta zwiastuje nadciągające problemy, niespokojne wydarzenia i nieszczęścia.Walet Pik w otoczeniu kart kierowych - oznacza to, iż osoba (król lub dama Pik) ma charakter dobry, serce szlachetne, energiczna, stanowcza i wytrwała w dążeniu do celu; lubi pracować społecznie, a w przyszłości zdobędzie uznanie i zajmie wysokie stanowisko.Na pewno jest to człowiek nieuczciwy i niegodny naszego zaufania.. Znaczenie kart - PIK - "P" 9 - przyjęcie, raut, wesoła zabawa.. z Waletem Trefl : nie planuj teraz przyszłości, za dużo przeszkód..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt