Jak zrobić kartkę z mikołajem

Pobierz

Pocztówka na Nowy Rok do Świętego Mikołaja jest gotowa.Dec 1, 2020Własnoręczna kartka świąteczna 3 D, trójwymiarowa z wyskakującym Mikołajem.. Zapraszam Was do zapoznania się z kursem, który przygotowałam.Kartka świąteczna z Mikołajem Specjalnie na prośbę koleżanki miałam zrobić kartkę świąteczną z motywem szkockim, gdyż kartka zostanie wysłana do osoby mieszkającej w Szkocji.. Nadaje się jako ozdoba na choinkę lub figurka na świąteczny stół, może także posłużyć jak ozdoba na prezent wigilijny.woda z kranu (do czyszczenia pędzli) złota koronka lub tasiemka.. Film z serii jak zrobić trójwymiarową książkę.Film opublikowan.Dlaczego więc nie zrobić kartki pocztowej, w której dziecko może zostawić wiadomość dla najbardziej czarodziejów.. Drugie przetnij na pół i naklej je na środku przy górnej krawędzi kartki.. PRZYKLEJMY TO TAK ABY MIKOŁAJ ODSKAKIWAŁ!. Wycinamy też twarz Mikołaja 4.. Zapraszam Was do zapoznania się z kursem, który przygotowałam.. Będzie to miejsce na życzenia.. Instrukcja krok po kroku ze zdjęciem3 Jak zrobić noworoczną kartę własnymi rękami3.1 Stylowe karty Nowego Roku własnymi rękami3.2 Jak zrobić choinkę z papieru - zanotuj3.3 Jak zrobić pocztówkę z psem, aby unieść uszy3.4 Piłki -.Mar 17, 2022Proponujemy zatem zrobienie Mikołaja z papieru.. Ale niestety nie zawsze możemy być wszyscy razem.PRZYGOTOWANIE: 1..

Składamy kartkę na pół 2.

Ty radzisz sobie z tym wspaniale.. Karta noworoczna dla Świętego Mikołaja .. GOTOWE!Wykonaj własną kartkę na Boże Narodzenie zamieszczając własne życzenie lub któreś zaproponowane przez nas Z mikołajem, Kartka z mikołajem.. Takiego Mikołaja można wykonać wspólnie i np. zawiesić na choince.. Wycinamy również sanie, renifery i śnieżynki 5.. Zabieliło się ładnie dookoła, co sprawia, że magia świąt przybliża się z każdym dniem, dlatego i ja przedświąteczne kartkowanie uważam za otwarte!. Poradnik dodany przez: adax1994.. Przyklejamy go na wewnętrznej stronie kartki.. Sposób jego wykonania jest bardzo prosty, warto więc zaangażować do zabawy dzieci.. I tak oto Mikołaj został ubrany w szkocki kilt.. Cienkim pędzlem malujemy wokół okienka listki i owoce ostrokrzewu lub inne bożonarodzeniowe symbole.. Kartka z piekarnika, pachnąca piernikami Potrzebujesz przypraw świątecznych, takich jak goździki, gałka muszkatołowa, suszone plastry cytryny, kakao sypkie, pałeczki wanilii i cynamonu, cynamon sypki Klej Nić i igłaJak zrobić kartkę świąteczną z Mikołajem?.

Zobacz wideo i dowiedz się, jak zrobić kartkę ...Jak zrobić Mikołaja z papieru.

4 Utnij rajstopy poniżej gumki, zostawiając około trzy centymetry od miejsca zaciśnięcia gumki.Jak zrobić Mikołaja origami.. Szyjemy elementy i uzupełniamy napis przy pomocy Brades.. Świąteczny Mikołaj w stylu origami.. Potrzebne będą jedynie kwadratowe kartki czerwonego papieru (druga strona powinna być biała).. Tagi: Świąteczna, mikołaj, prezenty, renifer.W dolnej części zdjęć in napisów przyklejamy karton s piwem in umieszczamy go pocztówce.. Rysujemy stój mikołaja na czerwonym papierze i wycinamy go 3.. Przyklejamy to wszystko do kartki.. Naklej go w środku kartki.. 5 Z czarnego papieru wytnij dwa kółka o średnicy 1,5 centymetra.. Niezbędne narzędzia i materiały:Nov 19, 2021Kartka z Mikołajem.. Witam Was!. 4 Do zielonej kartki przyklej najpierw czapkę Mikołaja, następnie twarz, potem wykończenie czapki.. 3 Naciągnij pończochę na rozciągnięty wieszak i zwiąż ją po stronie haka gumką.. Wytnij z kartki szablon części twarzy Mikołaja a następnie przerysuj i wytnij je z filcu lub bristolu.. Policzki możesz wyciąć lub je narysować za pomocą farbki i gąbeczki.. Święta to czas, kiedy składamy sobie życzliwe życzenia, łamiemy się opłatkiem i spędzamy czas z najbliższymi.. 6 Z białej kartki papieru wytnij prostokąt o bokach 8 X 13.. Jak obyczaj każe stary, według ojców naszej wiary, pragnę złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia.Contents1 Jak zrobić kartkę z życzeniami do Świętego Mikołaja?2 Karta noworoczna "Święty Mikołaj" własnymi rękami dla dzieci od 5 lat..

Tak więc, dzisiaj uczymy się, jak zrobić kartę od Świętego Mikołaja do naszego Ojca.

Naklej jedno całe nad paskiem.. Ostatnio miałam przyjemność wykonać .Kurs na wakacyjną kartkę gate fold - Co Wy na to, aby zrobić ze mną taką kolorową kartkę?. 2 Rozciągnij tak, aby powstała figura w kształcie diamentu.. Dzieciom na pewno się spodoba.Oct 17, 2020Nov 27, 2020 .. jak gwiazda zaświecą bliźniemu.. I gdy to wszystko się spełni Odczujesz Wigilii przesłanie!. Zabawa dla dzieci.. Do stroju Mikołaja doklejamy watę.. 5 Napisz na karteczce "Ho!Możesz zrobić tą prostą kartkę bożonarodzeniową z Mikołajem z papieru technicznego.. Zobacz poradę Szablon Powiększ i wydrukuj szablon obok na obrazku.. Do dzieła!. Coś dla dzieci i dla rodziców.. Na początek składamy kartę po przekątnych - powstają wtedy pomocnicze zagięcia.Do poradnika Jak zrobić mikołaja z karteczką na wigilijny stół przypisano następujące tagi: origami mikołaj święta wigilia mikołaja na stół zaznaczanie miejsca przy stole mikołaj z papieru papierowy mikołaj1 Złap wieszak jedną ręką za haczyk do wieszania, drugą na środku dolnego ramienia.. Zobacz poradę Robienie kartki z Mikołajem 3 Wytnij z kartki szablon części twarzy Mikołaja a następnie przerysuj i wytnij.Dec 2, 2021Naklej ją z przodu kartki na środku paska.. Zobacz poradę Robienie kartki z Mikołajem 2 Złóż zielony bristol na pół..

7Dzisiaj wytłumaczę Ci jak zrobić kartki mikołajkowe vintage, te zziębnięte i te z pomysłem!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt