Odpowiedź na pytania pełnymi zdaniami um wie viel uhr bist du gestern

Pobierz

wstaję około 7.00 , oglądam telewizję , nic nie jem na śniadanie , wychodzę ze szkoły o 13.45 , nic nie jem na kolację , do domu wracam około 14.00 , w szkole nic nie jem .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Odpowiedz na pytania.. Popatrz na zdjęcie.. -Kiedy mamy sprawdzian ?. Mit wem hast du den Abend verbracht?8.Przeczytaj tekst.. Masz ochotę na kurczaka z warzywami.. 2014-09-15 20:46:22Kapitel 4 Modul 3 9 Ułóż i zapisz pytania.. 0170 48 50 602Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: POMOCY Niemiecki ;CC Zrobi mi ktoś ?. Jetzt .Egzamin maturalny z języka niemieckiego dla osób niesłyszących6 Poziom podstawowy Zadanie 8.. Moja mama upiekła mi ogromny tort urodzinowy.. W pytaniu 5. nie musisz udzielać prawdziwej odpowiedzi - możesz ją wymyślić.. Daje naj :D Czas przeszły.. Wypowiedź pisemna (0-11) Zadanie 8.. Zwróć uwagę na formy gramatyczne czasowników użytych w każdej z tych grup.. 2. przetłumacz -Kto przeczytał gazetę?. 2.Was hast du zum Frühstück gegessen und…Niemiecki.Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. !Napisz pytania o podane informacje 2012-09-05 18:07:18 Odpowiedz pełnymi zdaniami na podane pytania .. Na koniec imprezy zrobiliśmy wspólne zdjęcie.6.1.. Powiedz, które z określeń 1-12 są datami.. 3. utwórz pytanie do wyróżnionej części zdania (mein vater) -Partizip II -Mein Vater interessiert sich fur Sport 4.Utwórz Partizip II od pasującego do kontekstu zdania bezokolicznika i uzupełnij luki a) Ania ist nach Hause .W każdym zadaniu poprawna jest zawsze tylko jedna odpowiedź..

Odpowiedz na pytania całymi zdaniami: Um wie viel Uhr isst du zu Mittag?

Kiedy robi Pani zakupy?. Tylko nie przez google tłumacz.. Bardzo proszę o pomoc.. 1 der erste Erste 5 der vierte März 9 am neunzehnten August 2 .Odpowiedz na pytania.1.. Na początku, ja i mój chłopak witaliśmy gości.. Zwróć uwagę na formy gramatyczne czasowników użytych w każdej z tych grup.. Uważaj na szyk wyrazów.. Bardzo proszę o pomoc.. Chcesz dowiedzieć się o cenę bluzki koleżanki.Jak o to zapytasz?. 6.O której godzinie idziesz na spacer?. Szkoła - zapytaj eksperta (1206) Szkoła - zapytaj eksperta (1206) Wszystkie (1206) Język angielski (748) Język polski (225) Matematyka (233) Biznes i .1. odpowiedz na pytanie-Partizip II - Um wie viel Uhr bist du heute aufgestanden?. Emilie Nachricht von: an: ilustrację, odpowiadając na podane pytania pełnymi zdaniami w języku niemieckim.. Dlaczego czasami słyszycie "ich warte auf" a czasami "ich warte darauf".Dzisiaj długo oczekiwany odcinek, w którym znajdziecie odpowiedzi na te pytania:).Odpowiedz całymi zdaniami na pytania oraz przetłumacz podane niżej pytania i odpowiedzi.. Potem wszyscy tańczyliśmy.. _____ trochę wiem co znaczą pytania, ale nie bardzo umiem na nie odpowiedzieć po niemiecku.. Wybierz poprawną odpowiedź.. Uważaj na szyk wyrazów..

Odpowiedz na pytania 8.1.-8.3. pełnymi zdaniami w języku niemieckim.

Zapisz te daty zgodnie z przykładem.. O dwudziestej trzeciej zasypiam.. Jeśli się pomylisz, postępuj zgodnie z informacjami zamieszczonymi .. wie immer um 14.30 Uhr, aber wir treffen uns in einem anderen Raum - Raum 110, im 2.. 5-Was liesPrzetłumaczy mi to ktoś na język niemiecki?. DergeerdeteSteirer .. 22.11.2021 um 12:45 Uhr .Odpowiedz pełnymi zdaniami po angielsu 2009-04-24 11:57:15 Odpowiedz pełnymi zdaniami na podane pytania .. Wann kaufen .Kapitel 4 Modul 3 9 Ułóż i zapisz pytania.. (6 pkt) Zaznacz właściwą odpowiedź: A, B albo C. PapaNiemiecki.Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Pytania .. Du bist eine gute Fotografin!Odpowiedz na pytania w czasie perfekt.. Następnie wszyscy złożyli mi życzenia urodzinowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt